Forum Prawo Jazdy TopKrak
Testy na prawo jazdy, egzamin, nauka jazdy, jazdy doszkalające - forum prawo jazdy dla kierowców i OSK

Pogaduszki - Nie przyszedłem na jazdy ....

qwerty123 - 2010-08-05, 20:11
Temat postu: Nie przyszedłem na jazdy ....
bo zapomaniłem i nie byłem 2 razy w ciągu tygodnia,całkiem mi wypadło z głowy ;o ,jutro dopiero zadzwonie do instruktora ,czy te godziny mi przepadną czy może zgodzi sie umówwić na inny termin?miał ktos taka sytuacje?? ,troche głupia sprawa ;/
madziorek26 - 2010-08-08, 07:11
Temat postu: Re: Nie przyszedłem na jazdy ....
qwerty123 napisał/a:
bo zapomaniłem i nie byłem 2 razy w ciągu tygodnia,całkiem mi wypadło z głowy ;o ,jutro dopiero zadzwonie do instruktora ,czy te godziny mi przepadną czy może zgodzi sie umówwić na inny termin?miał ktos taka sytuacje?? ,troche głupia sprawa ;/

wiesz co... instruktor byłby głupi ,gdyby przełożył Ci te godziny... :-?
przecież ktoś inny mógłby w tym czasie za Ciebie pojeżdzić...Ewidentna sprawa,że Ci przepadły...Już nie wspominając o tym ,że każdy chyba ceni swój czas... ;-)
ciekawe jest to,że gdyby tak zrobił instuktor napewno byłoby już tu sto postów jaki to jest straszny itp. :->
pamiętaj ,żeby na egzamin przyjść ,bo prawko samo się nie zda... :mrgreen:

szarik - 2010-09-19, 14:50

a to pewnie zależy od szkoły... mnie się nie wydaje że u każdego by przepadły, ja własnie szukam jakiejś fajnej szkoły, gdzie podejście jest ludzkie.... z drugiej strony też można zrozumieć jeżeli się to zdaży raz, czy dwa ale jak ktos tak by notorycznioe robił to na miejscu instryuktora bym z tobą poważnie porozmaiwała....
BlerlotGotLem - 2011-04-22, 17:01
Temat postu: Nie przyszedłem na jazdy
Ja jueszcze nie mam prawka, ale jak dojdę do 18 to będę robił