M I E J S C E    N A    R E K L A M Ę

Forum Prawo Jazdy TopKrak
Testy na prawo jazdy, egzamin, nauka jazdy, jazdy doszkalające - forum prawo jazdy dla kierowców i OSK

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaka jest najlepsza szkoła jazdy w Krakowie?
Autor Wiadomość
szarik 

Wysłany: 2010-09-19, 15:57   

ciekawe czy tu pisze ktokolwiek kto nie robi sobie sam reklamy... co za żenada!! może jeszze kurs za 300 zł ktos zrobi.... nie wiem na jakiej zasadzie ludzie rozumują, myślą że jak zrobią za 800 zł to ktoś się do tego przyłoży... proszę Was... pomyślcie w ogóle jakie są koszty prowadzenia takiego kursu, co wy te samochody macie na powietrze i dostaliście je w prezencie??
to tak jakby kupowac proszek za 6 za za 5 kg i myślec że coś wypierze... co za kicha!!!!!!!

basset 

Wysłany: 2010-09-20, 15:23   

szarik, faktycznie jest tu wiele postów reklamowych, aczkolwiek ja piszę o czymś, co znalazłem w sieci - i to jest fakt, zobacz sobie na stronkę adrena-l-ina.pl - na środku jest informacja o cenie bonusowej. To nie moja sprawa żeby rozmyślać dlaczego jest tak tanio - skoro tak jest, to dla mnie ( i chyba dla wszystkich co poszukują szkoły ) lepiej :]

szarik 

Wysłany: 2010-09-23, 22:17   

No niby lepiej że tanio ale jaka jest jakość tego za co płacisz też się liczy... a prawda jest taka że jak ktoś jest dobry to nie musi zchodzić z ceny jak chińskie koszulki na placu, zeby sprzedać swoje usługi. Ja wychodzę z założenia że jak ktoś coś robi za tanio to jest podejrzane... kup sobie taką tanią koszulkę a pochodzisz w niej miesiąc, kup sobie markową z pochodzisz pół roku ;)
wiesz, to nie moja sprawa ale napisz jak skończysz taki tani kursik a z resztą zobacz sobie na notowania tej szkoły w rankingu...

aisha 

Wysłany: 2010-09-28, 20:53   

Widzę, że większość z Was zachęca do szkół, które na rynku są już od lat. :)

Ja natomiast polecam nową szkołę, której siedziba znajduje się w okolicy Ronda Matecznego: ASIOR. Z autopsji i opinii innych, którzy tam właśnie uczyli się jeździć, wiem, że naprawdę było warto. Zapisując się tam właśnie na kurs prawa jazdy na pewno nie pożałujesz, a po kursie staniesz się (jak ja) szczęśliwym posiadaczem dokumentu, zwanym powszechnie Prawem Jazdy. :-)

Gorąco zachęcam do skorzystania z oferty tej młodziutkiej, wszak solidnej szkoły, bo jak często życie pokazuje: ilość nie znaczy jakość. :-D

szarik 

Wysłany: 2010-09-29, 21:49   

aisha napisał/a:
Widzę, że większość z Was zachęca do szkół, które na rynku są już od lat. :)

Ja natomiast polecam nową szkołę, której siedziba znajduje się w okolicy Ronda Matecznego: ASIOR. Z autopsji i opinii innych, którzy tam właśnie uczyli się jeździć, wiem, że naprawdę było warto. Zapisując się tam właśnie na kurs prawa jazdy na pewno nie pożałujesz, a po kursie staniesz się (jak ja) szczęśliwym posiadaczem dokumentu, zwanym powszechnie Prawem Jazdy. :-)

Gorąco zachęcam do skorzystania z oferty tej młodziutkiej, wszak solidnej szkoły, bo jak często życie pokazuje: ilość nie znaczy jakość. :-D

wiesz co, obrażasz inteligencje ludzi którzy siedza na tym forum myśląc, że ktoś się złapie na taka tanią kryptoreklamę... żenujące po raz kolejny... ciekawe czy się doczekam na jakieś opinie prawdziwego człowieka czy tylko spamerów...

aisha 

Wysłany: 2010-09-30, 11:12   

Nie bardzo rozumiem, co mi zarzucasz? Może trochę jaśniej? Chcesz, to Ci wrzucę skan wyniku egzaminu, może wtedy stanę się dla Ciebie "prawdziwym człowiekiem"?

Żenujące.

Aniusia 
asd

Wysłany: 2010-10-12, 21:36   Re: Jaka jest najlepsza szkoła jazdy w Krakowie?

ania napisał/a:
Witajcie wszyscy,
Dopadło i mnie, muszę zrobić prawo jazdy i może banalne pytanie jaka jest najlepsza szkoła jazdy w Krakowie, która uczy najlepiej, gdzie dobrze i tanio?

Hej Ja właśnie zdałam egzamin na Koszykarskiej i robiłam kurs w OSK "Klakson". Na Egzaminie jeździłam bardziej po Hucie i zabrał mnie na plac centralny ;),ale sobie jakos poradziłam.Ja osobiście polecam wszystkim którzy chcą się nauczyć dobrze jeździć instruktora Piotrka z "Klaksonu" ,;D wymagający z poczuciem humoru .Bardzo dobrze mi się z nim jeździło,gdyż trudne rzeczy przedstawiał w bardzo prosty i skuteczny sposób.Hmm ... co jeszcze moge dodać POWODZENIA :P ja już jestem po;D

japan12345 
dasd

Wysłany: 2010-10-14, 11:10   

Ja robiłem kurs w pewnym osk(nie powiem jakim żebym nie robił anty - reklamy)w centrum krk i jestem wkur**iony na tamtejszych instruktorów.Nie zdałem trzech egzaminów .Na dodatkowe przymusowe 5 godzin poszedłem do "KLAKSONU" i tam dopiero w jasny sposób uświadomili mi że jest coś takiego jak przełączka jednokierunkowa i dwukierunkowa,jak zawracać na skrzyżowaniach i na rondach itp....W 5 godzin nauczyłem się więcej niż w poprzedniej szkole w 30!!!!!!!!!!!!Jeżeli chcecie sie nauczyć jeździć polecam właśnie tą szkołę jazdy...Z Piotrem K. też jeździłem i uważam że jest bardzo dobrym spokojnym instruktorem ..;)

Bzdetta 

Wysłany: 2010-10-29, 15:26   

Adrenalina jest w porządku, moja kuzynka tam robi prawko i jest bardzo zadowolona. Instruktor miły i dobrze tłumaczy, kurs jest tani (999 złotych i jak się kogoś przyprowadzi to jest upust 100 złotych).

pirat

Wysłany: 2010-11-16, 08:40   

Bzdetta, i basset, popieram wasz w 100% instruktorzy naprawdę fajni. Na tą szkołę natrafiłem przypadkiem szukając czegoś taniego na necie. Za moim poleceniem zapisało się dwóch znajomych z liceum i miałem kurs za niecałe 800 zł :D i zdałem za pierwszym razem

belus 

Wysłany: 2010-11-18, 23:19   

ja robiłem kurs w Elicie i mogę polecić generalnie szkołę, bo zdałem za pierwszym razem, czyli chyba mnie czegoś nauczyli :D

krakuska

Wysłany: 2011-01-09, 23:08   

Ja polecam szkołę motoster na grzegórzeckiej. Ktoś już tu pisał, że lepiej zapisać się do sprawdzonej szkoły, która jest na rynku już parę lat. Ja też tak pomyślałam, dlatego poszłam do szkoły którą poleciła mi moja mama ;) i nie zawiodłam się. Miła atmosfera i godziny jazd dopasowane do potrzeb kursanta. A to chyba ważne, bo znajomi opowiadali czasem straszne rzeczy...

krakuska

Wysłany: 2011-01-09, 23:09   

znalazłam linka - może sie komuś przyda - http://www.motoster.pl/

uaprawko 

Wysłany: 2011-01-18, 18:21   

!!!! ===++++=== !!! POMAGAM ZDOBYĆ PRAWO JAZDY !!!! ==== NIE MASZ PRAWKA ?? === ZABRANE ZA ALKOHOL ?? ZADZWOŃ POMOGĘ !!! ====+++==== BEZ ZALICZEK == BEZ EGZAMINÓW == ZADZWOŃ == !!!! == 797-658-630 == uaprawko@interia.pl === !!!!!

!!!! ===++++=== !!! POMAGAM ZDOBYĆ PRAWO JAZDY !!!! ==== NIE MASZ PRAWKA ?? === ZABRANE ZA ALKOHOL ?? ZADZWOŃ POMOGĘ !!! ====+++==== BEZ ZALICZEK == BEZ EGZAMINÓW == ZADZWOŃ == !!!! == 797-658-630 == uaprawko@interia.pl === !!!!!

uaprawko 

Wysłany: 2011-01-21, 22:45   

!!! === POMAGAM ZDOBYĆ PRAWO JAZDY == Na Ukrainie == NIE MASZ PRAWKA ? == MASZ ZABRANE ? === ZADZWOŃ === !!! BEZ ZALICZEK !!! === 797-658-630 == uaprawko@interia.pl === !!!!!

!!! === POMAGAM ZDOBYĆ PRAWO JAZDY == Na Ukrainie == NIE MASZ PRAWKA ? == MASZ ZABRANE ? === ZADZWOŃ === !!! BEZ ZALICZEK !!! === 797-658-630 == uaprawko@interia.pl === !!!!!

Odpowiedz do tematu