M I E J S C E    N A    R E K L A M Ę

Forum Prawo Jazdy TopKrak
Testy na prawo jazdy, egzamin, nauka jazdy, jazdy doszkalające - forum prawo jazdy dla kierowców i OSK

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
zmiana aut egzaminacyjnych w krakowie
Autor Wiadomość
capo

Wysłany: 2011-01-03, 14:42   zmiana aut egzaminacyjnych w krakowie

czy ktoś zdawał na 6 cio biegowej toyocie i jak mu poszło

szogun

Wysłany: 2011-01-03, 20:42   

Panie instruktorze z osk blue skoro pan szkoli to najlepiej powinien pan wiedzieć jakie są różnice ... a nie robić dziwnych prowokacji bo to wygląda co najmniej dziwnie...
ps (klik capo --> klik zobacz inne posty --> .......... pozdrawiam ;-) )

capo

Wysłany: 2011-01-03, 22:52   

tu jest idealne miejsce aby prowokować , nie pisze o cudach tylko o fakcie przemilczanym przez innych instr
Nie pisze jak inni instruktorzy że
1. cudownym instruktorem jest P.XXX
2. najlepiej mnie nauczył wszystkiego P.xxx
3. a najgorzej p.xxx

instruktorzy niech szkolą, kursanci niech kojarzą ,a egzaminatorzy niech łapią żebyśmy wszyscy bezpiecznie na drogach wariat-owali.
Pozdrawiam

(mi nie jest potrzebne takie auto, mamy go dla Was)

Magda80

Wysłany: 2011-01-04, 20:48   

Czytałam już na innych forach internetowych, że nie powinno mieć znaczenia na egzaminie czy auto jest 5 czy 6 biegowe. Sama uczyłam się na toyocie pięciobiegowej i... oblałam. Był to mój pierwszy egzamin. Nie zdałam, bo auto dwa razy zgasło mi przy wjeżdżaniu na wzniesienie.
Przed egzaminem (tego samego dnia) wykupiłam dodatkowe 2 godziny i ani razu samochód mi nie zgasł a jeździłam po Balicach gdzie jest trochę wjazdów pod górkę.
No cóż, może po prostu stres był zbyt duży...
Teraz jednak chciałabym dokupić kilka godzin na takim pojeździe jak na egzaminie, myślę, że zawsze to ciut mniej nerwów.

lucho

Wysłany: 2011-01-05, 01:52   

jak dla mnie żadna różnica jak ktoś się dobrze nauczy to poradzi sobie jak by miał nawet 8 biegów , ważne żeby dobrze wyczuć samochód i znać przepisy , ja zdawałem w tychach i mogłem wylosować na egzaminie albo punto albo corse i tu mogła być różnica , a jak ktoś się uczył na 5 biegowej i ma z tego powodu wielki problem na 6 i tak nie zda, bo znaczy to że z innymi o niebo większymi problemami na egzaminie sobie nie poradzi!!! , jak dla mnie najważniejszy jest dobry instruktor i porządna nauka przepisów.
ps słyszałem że jak się uczy na białym to na czerwonym jest ciężko zdać ... :mrgreen:

piwko

Wysłany: 2011-01-05, 14:58   

lucho jak zdawałeś w Tychach to się w ogóle nie odzywaj bo nie umiesz jeździć do tej pory z przepisami ruchu drogowego. Jak przyjedziesz do KRK to zostaw auto na bramkach na A4. a przed egzaminem jeździłeś napewno i punto i corsą .napewno nie wyczuwałeś auta na egzaminie tylko go znałeś wcześniej dobry kierowco.

A może te egzaminy będą powtarzane bo o tamtych stronach są legendy jak to się zdaje.

ps słyszałem że czerwone to będą uszy ze wstydu

Magda80

Wysłany: 2011-01-18, 12:52   

Dzisiaj zdałam egzamin na prawo jazdy (za drugim razem) :)
Bardzo polecam szkołę http://osika.prv.pl/
Dokupiłam u nich pięć godzin na 6-biegowej toyocie i naprawdę dużo się nauczyłam a przede wszystkim panowała spokojna atmosfera i nikt mi nie dokuczał jeśli popełniłam jakiś błąd. Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim zdającym niedługo egzamin :)

uaprawko 

Wysłany: 2011-01-18, 18:18   

!!!! ===++++=== !!! POMAGAM ZDOBYĆ PRAWO JAZDY !!!! ==== NIE MASZ PRAWKA ?? === ZABRANE ZA ALKOHOL ?? ZADZWOŃ POMOGĘ !!! ====+++==== BEZ ZALICZEK == BEZ EGZAMINÓW == ZADZWOŃ == !!!! == 797-658-630 == uaprawko@interia.pl === !!!!!

!!!! ===++++=== !!! POMAGAM ZDOBYĆ PRAWO JAZDY !!!! ==== NIE MASZ PRAWKA ?? === ZABRANE ZA ALKOHOL ?? ZADZWOŃ POMOGĘ !!! ====+++==== BEZ ZALICZEK == BEZ EGZAMINÓW == ZADZWOŃ == !!!! == 797-658-630 == uaprawko@interia.pl === !!!!!

BlerlotGotLem 

Wysłany: 2011-04-09, 01:46   zmiana aut egzaminacyjnych w krakowie

Należy się zastanowić co powie urbanista na taki wysunięty garaż jeśli reszta budynków stoi w jednej linii zabudowy a nawet jeśli innych budynków jest brak. Może dojść do wniosku, że wprowadzi nieład w zabudowie i nie zgodzi się na zmianę linii zabudowy.

Jesteś pewny, że w obowiązującym MPZP jest to faktycznie droga o długości 50 metrów, która w tymże planie nie w terenie kończy się zawrotką i nie przebiega dalej?

Odpowiedz do tematu