M I E J S C E    N A    R E K L A M Ę

Forum Prawo Jazdy TopKrak
Testy na prawo jazdy, egzamin, nauka jazdy, jazdy doszkalające - forum prawo jazdy dla kierowców i OSK

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Opinia o OSK JANTAR?
Autor Wiadomość
Mariusz80

Wysłany: 2008-08-21, 23:06   Opinia o OSK JANTAR?

prosze o opinie o tej szkole

wiera 
Wiera

Wysłany: 2010-05-25, 20:38   Kleska

nie wiesz z kim bedziesz jezdzil bo instruktorzy nie sa przypisywani - zmieniaja sie jak w kalejdoskopie przez to nauka jest chaotyczna, bardzo zle jezdzi sie ze starsza kobieta trafilam na nia raz i mialam zrezygnowac, caly czas sie wydzierala tak ze juz po pol godziny nie wiedzialam co do mnie mowi. prawko juz mam, zdalam, choc wyraznie trafilam na egzaminatora ktory po prostu sie nade mna zlitowal za 5 razem

Kaczorek

Wysłany: 2010-09-28, 13:23   

Potwierdzam wypowiedź Wiery, niestety ja miałam tego pecha że cały kurs jeździłam z tą "starszą panią", krzyczy, wpada w panikę przy najmniejszym naszym błędzie potem przez pół godziny słyszymy jedynie że jesteśmy niebezpieczni i nie mamy szans aby zdać egzamin, non stop mówi - przez co nie można się skupić na jeździe, a porusza wszystkie tematy oprócz tego który nas interesuje ( w czasie jazdy dowiecie się np co upiekła na święta itp), na rondach, skrzyżowaniach nagle zmienia zdanie co do kierunku jazdy i wyrywa nam kierownicę, albo niespodziewanie zaczyna krzyczeć i wymachiwać rękami bo zobaczyła znajomą na ulicy. Teoria wykładana jest bardzo dobrze, ale jazdy, przynajmniej z tą instruktorką to porażka!! prawo jazdy mam - zdałam za pierwszym podejściem po zmianie instruktora. - Stanowczo odradzam!

mirekdddd 
mirekddd

Wysłany: 2010-10-19, 16:17   Czemu nie byłem na tym forum wcześniej??

Zapisałem się do jantara na prokocimiu i teraz żałuje, to jakas klęska! cały czas jeżdze na stacje benzynowe, myjnie, na zakupy w sklepach dla zwierząt ( bo instruktorka to pasjonatka kotów). wyjeżdziłem już połowe godzin i jeszcze nie wiem jak plac manewrowy wygląda, instruktorka wybucha nie wiadomo dlaczego i kiedy. Cały czas słysze komentarze że do niczego się nadaje chociaż jeżdzić umiałem jeszcze zanim się zapisałem na jazdy. Nie chce się wypisac bo podobno jest się stratnym finansowo.... :cry:

Ugly 

Wysłany: 2010-10-19, 22:31   

...
Ostatnio zmieniony przez Ugly 2012-02-18, 14:14, w całości zmieniany 1 raz  

basset 

Wysłany: 2010-10-28, 09:29   

hmm, tak jak mówi Ugly, możesz zażądać zwrotu kasy na podstawie wyżej wymienionych argumentów... z tego co mówisz, to faktycznie jest kiepsko :/ ja ostatnio jeździłem z instruktorem ze szkoły adrena-l-ina.pl , panem Piotrem - młody gość, tłumaczył dziewczynie ronda - dość powiedzieć, mimo że prawko mam od kilku lat, to dowiedziałem się paru rzeczy, o których wcześniej nie miałem pojęcia ;)

Kaczorek

Wysłany: 2010-10-29, 14:32   

Ooo widzę że mirekdddd ma "przyjemność" jeździć z ta samą Panią instruktor co i ja - UCIEKAJ!!!!!!!, póki możesz. Zmień instruktora tak szybko jak to możliwe, z tą kobieta tracisz czas, moim zdaniem przez te niespodziewane wybuchy jest nawet niebezpieczna.

Ali 
Ali

Wysłany: 2010-12-14, 09:05   Cała szkoła to dramat

Skonczyłem tam naukę, przepisałem sie gdzie indziej. Kazdemu kto sie tam wladowal proponuje to samo. Na stronie Jantaru sa rzekomo opinie uczni - w zadna nie wierze, jest tylko kwestia czy was naciagna w milej atmosferze czy tez bedziecie caly czas wysluchiwac jakimi jestescie nieudacznikami. pozdro

bonka 
kierowca:)

Wysłany: 2010-12-17, 10:54   Re: Cała szkoła to dramat

Ali napisał/a:
Skonczyłem tam naukę, przepisałem sie gdzie indziej. Kazdemu kto sie tam wladowal proponuje to samo. Na stronie Jantaru sa rzekomo opinie uczni - w zadna nie wierze, jest tylko kwestia czy was naciagna w milej atmosferze czy tez bedziecie caly czas wysluchiwac jakimi jestescie nieudacznikami. pozdro

Moja negatywna opinia jakoś na stornie nie została zamieszczona. hmm...
Zapisywałam się, bo skusiły mnie jazdy z Prokocimia. I może nie będę aż tak krytykować jak wy, ale faktem jest, że nie nauczyli mnie jeździć - trasy egzaminacyjne robione byle jak-zawracałam może z trzy razy przez cały kurs, zawsze prawie jechaliśmy w prawo na równorzędnych, podjeżdżanie pod sklepy. Uwag do mojej jazdy za dużo nie była, a ja sobie dalej błędy robiłam :roll: .
5 h jazdy w innej szkole więcej mnie nauczyło.
A co do dobrej teorii - sorry, ale teori można od biedy prawie samemu się nauczyć, więc to żadna zaleta.

Odpowiedz do tematu