M I E J S C E    N A    R E K L A M Ę

Forum Prawo Jazdy TopKrak
Testy na prawo jazdy, egzamin, nauka jazdy, jazdy doszkalające - forum prawo jazdy dla kierowców i OSK

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaka jest najlepsza szkoła jazdy w Krakowie?
Autor Wiadomość
ania 

Wysłany: 2007-05-06, 00:35   Jaka jest najlepsza szkoła jazdy w Krakowie?

Witajcie wszyscy,
Dopadło i mnie, muszę zrobić prawo jazdy i może banalne pytanie jaka jest najlepsza szkoła jazdy w Krakowie, która uczy najlepiej, gdzie dobrze i tanio?

gonzo 

Wysłany: 2007-05-06, 09:22   

Jest kilka sprawdzonych szkół jazdy w Krakowie: Rolminex, Juma, AutoSalwator, OES, które na rynku są od lat i reprezentują podobny poziom.
Jeśli chodzi o ceny to zazwyczaj wahają się od 999 zł do 1200, ale... tak naprawdę kurs kosztuje zwykle tyle samo, bo jeśli cena jest około tysiąca to dopłacić musisz za materiały, badania lekarskie, egzamin wewnętrzny, etc.

jurek 

Wysłany: 2007-05-06, 10:54   

według mnie warto jeszcze jedno jest ważne, jeśli nie najważniejsze. Auto szkoła to nie wszystko liczy się jaki jest instruktor nauki jazdy, czy jest kompetentny, miły, nie załatwia prywaty podczas jazd, ma wiedzę i faktycznie chce ją przekazać. Zawód instruktora zrobił się zawodem "dorabiaczy", którzy pracują gdzie indziej na pełny etat, a po godzinach chałturzą (tak to się pisze?) byle jakoś zaliczyć kolejnego kursanta - bez skojarzeń :)

basia 

Wysłany: 2007-05-06, 11:01   

A ja polecam Pana Krzysia K. Jeździ dla kilku szkół jazdy, a ostatnio chyba otworzył swoją. Młody, przystojny, miły, jedyna wada, że żonaty :oops:
Jak będziesz zainteresowana to na priva dam ci telefon do niego, polecam

rum23 
mam prawko

Wysłany: 2007-05-06, 22:26   

Witajcie,
pewnie ile głosów tyle będzie różnych opinii, a ja polecam raczej OES firmowany przez pana Mariusza. Firma istnieje nie od wczoraj i lekcje z nimi to naprawdę przyjemność.

Zdałem za drugim razem, ale wina była moja :oops:

gerard23 

Wysłany: 2007-05-08, 15:19   

najłatwiej zdobyć prawko w Krakowie z Jumą :)

PIOTR

Wysłany: 2007-05-25, 09:43   Re: Jaka jest najlepsza szkoła jazdy w Krakowie?

ania napisał/a:
Witajcie wszyscy,
Dopadło i mnie, muszę zrobić prawo jazdy i może banalne pytanie jaka jest najlepsza szkoła jazdy w Krakowie, która uczy najlepiej, gdzie dobrze i tanio?

Szkoliłem sie w O.S.K. STACH, było bardzo fajnie, miła atmosfera, niska cena , fajne wykłady. Jazde miałem u Jarka, duzo mnie nauczył, co przełozyło się przy zdawaniu na egzaminie, zdałem za pierwszym razem. Teraz jeżdzżę juz samodzielnie po Krakowie, jest ok. Polecam o.s.k. STACH. :-D

Paulka123 

Wysłany: 2007-05-27, 09:47   

Hmm jeśli wszyscy po "nazwiskach" to ja tez mogę się wypowiedzieć :) Polecam pana Tomka J.
U wielu sie uczyłam ale tylko po jazdach z nim zdałam. Dla zainteresowanych namiary na maila :)
Pozdrawiam

Lewy 

Wysłany: 2007-05-31, 23:14   

Ja polecam Turbo jest blisko centrum ceny ma dobre i dobrze tez uczy. Oraz Auto test z Bieżanowa mają ciekawe wykłady i dobrego instruktora pana T.J.

ernestor

Wysłany: 2007-06-12, 15:17   

zdecydowanie odradzam Formułę która ma siedzibę blisko ronda mogilskiego...instuktor to nieprzyjmny gbur,który nic na spokojnie nie wytłumaczy tylko bez przerwy krytykuje.a jesli komus zależy na czasie to niestety ale po zapewnieniu przez pana instruktora przy zapisywaniu,że kurs nie potrwa długo,gdy przychodzi do jazd trwa to kilka miesięcy bo szanowny pan instuktor nie ma czasu...aha jesli zdaży się tak,że komus cos wypadnie i nie moze przyść na jazdę to jest obciążany karą w wysokości 50pln...omijajcie ta szkołę szerokim łukiem!!!

Marceli 

Wysłany: 2007-06-12, 23:21   

może miałemś pecha i trafiłes na takiego instruktora moze pozostali są całkiem ok ale w wiekszosci przyapdkow jest teraz tylu chetnych na zrobienie prawka i dlatego instruktorzy nie wydalaja z nauka

ernestor

Wysłany: 2007-06-13, 17:05   

ja robiłem kurs na kat.C a formuła ma tylko jednego instuktora na tą kategorię...poza tym zanim zapisałem sie na kurs to zapytałem własciciela jak długo potrwa kurs bo pod koniec czerwca chciałem wyjechać-odpowiedział,żebym sie nie martwił że do końca maja będzie po wszystkim...prawda niestety była inna...do tej pory(jest połowa czerwca)mam wyjezdzone 10 godz.-dla porównania kat.D którą robię w Rolminexie mam już prawie za sobą mimo,że zapisałem się 2 tygodnie póżniej niż do Formuły...pozdrawiam

rajder 
Easy Rider

Wysłany: 2007-06-13, 22:58   

Z czystym sumieniem moge polecic Turbo. Tam mozna sie dogadac z instruktorem i wszystko idzie w miarę sprawnie tak jak potrzeba. Niestety mają tylko kategorie B. Swoją droga wydaje mi sie że powinna byc mozliwość dla kursantów zmiany szkoły jeśli ta nie uczy w odpowiednim czasie. Powinna byc podpisywana umowa( ja wszytsko miałem na gębę) od której można odstąpić. Za te godziny, z których sie zrezygnowało powinny się liczyć a brakujące lekcje podejmowało by się w nowej szkole.

Leniwa 

Wysłany: 2007-06-13, 23:14   

Chodziłam na kurs do OSK Juvex.
Nie polecam.... Po30 godzinach poszłam do innego instruktora 'niezaleznego', aby trochę pojeźdźić po mieście i nie czekać bezczynnie na egzamin... Okazało się, że zaliczylam na kursie tylko jedną agrafkę, kilka raptem skrzyżowań i rond... (takich np. jak Grzegórzeckie czy Czyżyńskie... no comment ) Jeśli chodzi o instuktora to jest okej... chociaz też pozostawia wiele do życzenia. Teraz po jezdzie z innym wiem jak powinno to od początku wyglądać....
Cóż człowiek uczy się na błędach. Teraz mam 3 tyg. na nadrobienie zaleglosci Podobno wystarczy mi kilka godzin ibedzie okej, bo co do samych aspektow technicznych jest ok

NIE POLECAM.

tazo

Wysłany: 2007-06-14, 23:41   

JA polecam adepta z kapelanki p. adam jest spoko instruktorem i wie jak nauczac by kursant zdal egzamin

Odpowiedz do tematu