M I E J S C E    N A    R E K L A M Ę

Forum Prawo Jazdy TopKrak
Testy na prawo jazdy, egzamin, nauka jazdy, jazdy doszkalające - forum prawo jazdy dla kierowców i OSK

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaka jest najlepsza szkoła jazdy w Krakowie?
Autor Wiadomość
agnieszkax0

Wysłany: 2009-10-08, 15:54   Twoja Elka

Hej,
Parę miesięcy temu pytałam o szkołę jazdy Twoja Elka na os. Na Lotnisku. Niestety nie dostałam żadnych informacji ale z lenistwa zdecydowałam się na tą szkołę, bo mieszkam niedaleko. Jako 'królik doświadczalny' (przynajmniej na tym forum) mogę z ręką na sercu polecić tą szkołę. Zajęcia teoretyczne, a przede wszystkim praktyczne były bardzo profesjonalne, mój instruktor (Pan Mariusz) daje wiele cennych wskazówek podczas jazdy, jest bardzo spokojny i wyrozumiały, tak że nie ma co obawiać się że dopadnie nas stres czy panika, a przy tym jest bardzo sympatycznym człowiekiem. W razie pytań możecie do mnie pisać, ale nie ma co się zastanawiać! A jazdy były bardzo efektywne - zdałam za 1szym razem :D
Pozdrawiam,
Aga

agaaga

Wysłany: 2009-10-13, 09:54   Zapisałam się na kurs prawa jazdy do szkoły Stach

Zapisałam się na kurs prawa jazdy do szkoły Stach z Krakowa i podzielę się paroma uwagami. Wykłady dosyć ciekawe nikt nie powinien się na nich nudzić. Po teorii jazdy, można wybrać instruktora albo zostaje przydzielony. Ja nikogo nie znałam więc został mi przydzielony. O instruktorze mogę powiedzieć tyle, że ma dobre indywidualne podejście do ucznia, podaje cenne wskazówki i jest sympatyczny to na pewno jego plus.
Minusem jest jak dla mnie to że kilka razy zmieniano mi samochód szkoleniowy ( jeżdziłam różnymi ) w celu jak to instruktor określił ,, lepszego opanowania techniki jazdy i wyczucia sprzęgła,, . Przy każdej zmianie musiałam bardziej uważać aby samochód mi nie gasł bo go nie czułam. Ale może i jest to sposób na naukę. Generalnie polecam , na pewno szkolą i się do tego przykładają, duży wybór instruktorów no i fajna cena kursu - niska.

speedy206 

Wysłany: 2009-11-15, 21:29   OES - co sądzicie?

Siema, co sądzicie o szkoleniu w OESie? To dobra szkoła? Chce iść tam na prawko A i B ponieważ są dosyć znani i mam blisko, ale czy to że są znani przełoży się na ich lekcje? Jeśli tak to jakich instruktorów polecacie?

robert4444

Wysłany: 2009-11-18, 22:24   

JA POLECAM OSK ''BURSIAK '' OS WYSOKIE 7 SZK.POD NR 104 SUPER SZKOLA!BARDZO DUZA ZDAWALNOSC !6MIEJSCE W NAJNOWSZYM RANKINGU MORDU!SUPER INSTRUKTORZY POLECAM KONTAKT PAN MARCIN 605144290 LUB www.osk-bursiak.pl tam znajdziecie ranking

robert4444

Wysłany: 2009-11-18, 22:24   

JA POLECAM OSK ''BURSIAK '' OS WYSOKIE 7 SZK.POD NR 104 SUPER SZKOLA!BARDZO DUZA ZDAWALNOSC !6MIEJSCE W NAJNOWSZYM RANKINGU MORDU!SUPER INSTRUKTORZY POLECAM KONTAKT PAN MARCIN 605144290 LUB www.osk-bursiak.pl tam znajdziecie ranking

kasia7777 
szczera do bólu

Wysłany: 2009-11-30, 17:48   

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: Ja mam prawko od 3 miesięcy, uczyła mnie fajna, wesoła dziewczyna, która była konkretna,wymagająca, :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: nie marnowała mojego czasu i pieniędzy, tłumaczyła tak że pojmowałam od razu, na egzaminie nic mnie nie zaskoczyło bo ulubione sztuczki egzaminatorów na oblewanie na mieście wszystkie mi pokazała gdyż jej mąż jest egzaminatorem i tylko żałuje że od razu do niej nie trafiłam.Gdyby chciał ktoś zdać tak jak ja od kopa to macie do niej nr 512 66 21 00 :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

kasia7777 
szczera do bólu

Wysłany: 2009-11-30, 17:49   chcecie prawko zdać od kopa

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: Ja mam prawko od 3 miesięcy, uczyła mnie fajna, wesoła dziewczyna, która była konkretna,wymagająca, :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: nie marnowała mojego czasu i pieniędzy, tłumaczyła tak że pojmowałam od razu, na egzaminie nic mnie nie zaskoczyło bo ulubione sztuczki egzaminatorów na oblewanie na mieście wszystkie mi pokazała gdyż jej mąż jest egzaminatorem i tylko żałuje że od razu do niej nie trafiłam.Gdyby chciał ktoś zdać tak jak ja od kopa to macie do niej nr 512 66 21 00 :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Derrios

Wysłany: 2009-11-30, 23:47   

Witam szukam dobrej i w miarę taniej szkoły jazdy w okolicy : Nowego Kleparza/Alej/ulicy Mazowieckiej i Wrocławskiej

ona21

Wysłany: 2009-12-04, 10:38   

jeśli chcesz polecam zapisać się do szkoły automobil na krowoderskiej, blisko mazowieckiej,jeśli zapiszesz się do 6 grudnia kurs wyniesie 1000 zł a jeśli jesteś studentką 950:) badania na ulicy Kazimierza Wielkiego więc też blisko mazowieckiej :) ja właśnie dziś się zapisuje:) najlepiej zapisać się przez internet www.automobil24.pl ;-)

nie nie jeśli chodzi o tamte okolice to tylko oes na wroclawskiej

Barbara

Wysłany: 2009-12-06, 18:29   Re: Jaka jest najlepsza szkoła jazdy w Krakowie?

ania napisał/a:
Witajcie wszyscy,
Dopadło i mnie, muszę zrobić prawo jazdy i może banalne pytanie jaka jest najlepsza szkoła jazdy w Krakowie, która uczy najlepiej, gdzie dobrze i tanio?

Cinek 

Wysłany: 2009-12-30, 15:08   AUTO KRAK balicka 4 Kraków

Witam !

Ja chciałbym polecić szkołe "AUTO KRAK"ul. balicka 4 Kraków"
Egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdałem za pierwszym razem. :)
Fajna i miła atmosfera godni polecenia ( polecam instruktora Krzyśka )

Pozdrawiam i życze powodzenia uczącym się! :)

pawlo 

Wysłany: 2010-01-06, 12:39   Re: Jaka jest najlepsza szkoła jazdy w Krakowie?

Heej :) Ja polecam Szkołę Auto test na Wielopolu. Robiłem tam kurs jakieś 2 miesiące temu, jestem w 100% zadowolony. Pozdro :)
Paweł

pawlo 

Wysłany: 2010-01-06, 12:41   Re: Jaka jest najlepsza szkoła jazdy w Krakowie?

ania napisał/a:
Witajcie wszyscy,
Dopadło i mnie, muszę zrobić prawo jazdy i może banalne pytanie jaka jest najlepsza szkoła jazdy w Krakowie, która uczy najlepiej, gdzie dobrze i tanio?

Hej,
Ja polecam szkołę Auto Test na Wielopolu. Instruktor bardzo wymagający, i dobrze , bo egzamin zdany za pierwszym razem :) Polecam!

nikaaa

Wysłany: 2010-01-07, 10:49   

Ja również polecam Auto Test na Wielopolu. Wykłady odbywają sie codziennie wiec wszystko idzie szybko i sprawnie i nie ma problemów z terminami jazd. Jezdzilam prawie codziennie. Trafiłam na wspaniałego instruktora pana Krzysztofa, który umiejętnie przekazuje swoją wiedzę, jest niewiarygodnie cierpliwy, tłumaczy do skutku i zawsze można o wszystko zapytać! Bardzo polecam.

Odpowiedz do tematu