M I E J S C E    N A    R E K L A M Ę

Forum Prawo Jazdy TopKrak
Testy na prawo jazdy, egzamin, nauka jazdy, jazdy doszkalające - forum prawo jazdy dla kierowców i OSK

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
OSK Ślimak Kraków
Autor Wiadomość
Hella

Wysłany: 2008-08-26, 17:47   OSK Ślimak Kraków

Witam!! Wybieram sie na kurs prawa jazdy, jednak mam problem z wyborem szkoły. Czy ośrodek Ślimak w Krakowie (os. Albertyńskie)jest godny polecenia?? Czekam z niecierpliwością na opinie! Pozdrawiam!!!

annak1

Wysłany: 2009-02-18, 13:25   JOLA solidna szkoła w Krakowie

Nie umiem ci odpowiedziec nie znam tej szkoły moge ci polecić moja szkołe Jola w Krakowie Rynek Podgórski 2

paw

Wysłany: 2010-04-04, 13:24   

OSK ŚLIMAK rewelacyjna szkoła polecam jak najbardziej super atmosfera wszyscy są na TY miły kontakt z właścicielem nie naciągają na kasę . Instruktorzy rewelacja . Pierwsze miejsce w rankingu szkół jazdy za 2008rok super polecam

cobra

Wysłany: 2010-04-04, 13:56   

Potwierdzam "SLIMAK" to profesjonalizm i klasa sama w sobie , wielki szacun za podejscie do kursantów i sposób nauczania . Dziekuję jeszcze raz za nauczenie mnie jazdy szczególnie panu (Pawłowi)

kursantka

Wysłany: 2010-10-23, 00:30   

Osk Ślimak są super
Naprawdę szczerze polecam, jestem mega zadowolona egzamin zdany za pierwszym podejściem. Naprawdę można nauczyć się z ni mi jeździć. Instruktorzy bardzo fajni (pozdrawiam Pawła) dzięki niemu nie było kolejnych terminów egzaminu na koszykarskiej.
Naprawdę rewelacyjna szkoła
Dzięki :D Powodzenia i samych sukcesów :)
Pozdrawiam

basset 

Wysłany: 2010-10-28, 09:35   

hm ja miałem do czynienia z dwiema szkołami, nazwę pierwszej przemilczę, ale drugą mogę się pochwalić - a mianowicie adrena-l-ina.pl - cena zamyka się w 1000 zł, a można ją obniżyć o 100zł jak kogoś przyprowadzimy! :mrgreen: do tego Pan Piotr jest chyba najbardziej wyluzowanym i najlepiej znającym Kraków instruktorem ;)

AlanPalazola 

Wysłany: 2011-02-10, 09:30   Tramadol what is it?

Odpowiedz do tematu