M I E J S C E    N A    R E K L A M Ę

Forum Prawo Jazdy TopKrak
Testy na prawo jazdy, egzamin, nauka jazdy, jazdy doszkalające - forum prawo jazdy dla kierowców i OSK

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Trudna nauka
Autor Wiadomość
Agoorka

Wysłany: 2010-10-08, 21:20   

Ugly napisał/a:
Agoorka napisał/a:
Uda się na pewno,trzeba się zawsze tej myśli trzymać :-) .Spółka może być,ale jak zdasz 22.,to już będzie po spółce :-D , a jeszcze zapytam z ciekawości,jaki Ci się egzaminator trafił ostatnio?

Wiesz, egzaminator był nie do końca przyjazny a na pewno nie pomógł mi w opanowaniu stresu. Ale fakt taki, że wcale nie ma obowiązku taki być a błąd popełniłem ja więc lipa :shock:

Noooo, ja mam nadzieję, że zdam 22, ale przez dwa tygodnie spółka może być bardzo udana i owocna :mrgreen:

Ja myślałam,że najbardziej upierdliwi są ci starsi egzaminatorzy,a tu klops,mój był ( tak wywnioskowałam) parę lat starszy ode mnie,a smęcił jak nie wiem,chyba taki zawód już :) ,aczkolwiek nie powiem,jestem ciekawa jaki jest wobec innych zdających (mój instruktor nieco o nim mówił).A co do spółki ,to nie mam jeszcze upragnionego plastiku,chyba,że karteczką od egzaminatora będę się mogła legitymować ;-)

Ugly 

Wysłany: 2010-10-08, 21:44   

...
Ostatnio zmieniony przez Ugly 2012-02-18, 14:01, w całości zmieniany 1 raz  

Agoorka

Wysłany: 2010-10-08, 22:00   

Ugly napisał/a:
Ja też słyszałem różne opowieści o różnych egzaminatorach ale ile w nich prawdy, trudno powiedzieć. Poza tym, nie mamy żadnego wpływu na kogo trafimy więc nie ma co - trzeba brać, co los daje i wierzyć, że się uda :mrgreen:

Noooo, karteczka nie, musi być prawko :roll:

Tak z ciekawości chiałam zobaczyć,czy o moim egzaminatorze coś na necie jest,ale nie doszukałam się :-) , dopiero po egzaminie wyszło na jaw,że mój instruktor coś tam o nim wie/Ale jak czekałam na swoja kolej, to się tak opatrzyłam na tych egzaminatorów,że na widok niektórych odechciało mi się egzaminu :-) .Co do prawka,to nie mam czasu go nawet teraz opłacić,a chciałabym mieć je,aby w końcu zgodnie z prawem wyruszyć w pierwszą przejażdżkę ,choć nie moim autem :-> .Nie mogę się tego doczekać

Ugly 

Wysłany: 2010-10-08, 22:29   

...

lucy85 

Wysłany: 2010-10-08, 22:45   

Agoorka napisał/a:

Lucy,na pewno zdasz,to trafia w człowieka jak grom z jasnego nieba:),sama się przekonasz.A na czym Cię w Krakowie oblewali?

Mam nadzieję, że ten "grom z jasnego nieba" trafi we mnie 13 października ;-)
4 egzaminy oblałam na łuku :-( raz na mieście nie zatrzymałam się na skrzyżowaniu na STOPIE, a drugi raz chciałam wymusić pierwszeństwo i egzaminator hamował :-(

Agoorka dotarło już do Ciebie, że zdałaś?

Agoorka

Wysłany: 2010-10-09, 10:02   

Ugly napisał/a:
Agoorka napisał/a:

Co do prawka,to nie mam czasu go nawet teraz opłacić

Z tego co wiem, w urzędzie się odbiera. Tam gdzie rejestruje pojazdy. Ale czy się płaci to ja nie wiem. Pewnie tak :mrgreen:

Tak,wiem.Ja nie jestem z Krakowa.więc muszę u siebie najpierw zapłacić,a w kraku chyba płaci się przy odbiorze :->

Agoorka

Wysłany: 2010-10-09, 10:09   

lucy85 napisał/a:
Agoorka napisał/a:

Lucy,na pewno zdasz,to trafia w człowieka jak grom z jasnego nieba:),sama się przekonasz.A na czym Cię w Krakowie oblewali?

Mam nadzieję, że ten "grom z jasnego nieba" trafi we mnie 13 października ;-)
4 egzaminy oblałam na łuku :-( raz na mieście nie zatrzymałam się na skrzyżowaniu na STOPIE, a drugi raz chciałam wymusić pierwszeństwo i egzaminator hamował :-(

Agoorka dotarło już do Ciebie, że zdałaś?

Życzę Ci,żeby trafił ten grom 13. października, na pewno będzie dobrze :-> ,do mnie średnio dotarło to,ciągle się zastanawiam czemu mnie nie oblał jak mi przyhamował.Ja naprawdę się nie spodziewałam,że zdam.Z nimi to na wszystko trzeba uważać,bo są ,,czepliwi".Dziewczyna jedna opowiadała,że ją oblał na stopie przy wyjeździe z MORDu,bo się za bardzo wyjechała wg niego.Paranoja moim zdaniem,bo za naprawdę minimalny błąd można już nie zdać. Zreszta na łamanym pierszeństwie mnie egzaminator podpuszczał,że czemu nie jadę,że mnie wpuszczają,ale stałam dotąd,dopóki naprawdę mnie ktoś nie wpuścił,bo pewnie zaraz skończyłabym na wymuszeniu

lucy85 

Wysłany: 2010-10-09, 11:50   

Agoorka napisał/a:

Życzę Ci,żeby trafił ten grom 13. października, na pewno będzie dobrze :->

Nie dziekuję, przekonam się w środę :->

Agoorka napisał/a:
do mnie średnio dotarło to,ciągle się zastanawiam czemu mnie nie oblał jak mi przyhamował

pewnie nie stworzyłaś bezpośredniego zagrożenia,a w jakiej sytuacjii Ci przyhamował?
Mi na 1. egzaminie egzaminatorka przyhamowała przy parkowaniu i nie przerwała mi egzaminu, parkowania nie zaliczyła, powtarzałam go. :-?

Agoorka

Wysłany: 2010-10-09, 15:07   

lucy85 napisał/a:
Agoorka napisał/a:

Życzę Ci,żeby trafił ten grom 13. października, na pewno będzie dobrze :->

Nie dziekuję, przekonam się w środę :->

Agoorka napisał/a:
do mnie średnio dotarło to,ciągle się zastanawiam czemu mnie nie oblał jak mi przyhamował

pewnie nie stworzyłaś bezpośredniego zagrożenia,a w jakiej sytuacjii Ci przyhamował?
Mi na 1. egzaminie egzaminatorka przyhamowała przy parkowaniu i nie przerwała mi egzaminu, parkowania nie zaliczyła, powtarzałam go. :-?

U mnie to było tak,że kazał mi wjechac w uliczkę,dość wąską,po prawej stronie miałam zaparkowane auta i nagle z naprzeciwka wyjechało mi auto.Nie miałam zbyt duzo miejsca,żeby mogło przejechac,przyhamował mi ,bo ponoc byłam za blisko zaparkowanych aut i zaczął mi prawić,że zaraz porysuję je i dopiero się narobi wtedy.Ale kazał mi jechac dalej i poźniej miałam parkowanie

Asik 

Wysłany: 2010-10-12, 20:46   

Gratuluję Agnorka zdania egzaminu na prawko :)
Lucy85 trzymam kciuki za jutrzejszy egzamin.
Napisz jak było i jaką miałaś trasę.
Ja już wyjeździłam 30 godzin kursu ale oblałam wewnętrzny praktyczny (teoria bezbłędnie).
Zastanawiam się teraz gdzie zdawać w przyszłości egzamin ale chyba na Balickiej a nie Koszykarskiej. Póki co ustaliłam już 6 dodatkowych godzin jazdy, zobaczymy.

lucy85 

Wysłany: 2010-10-12, 21:27   

Nie dziękuję :-> oczywiście napiszę po egzaminie jak było. Trasę mi będzie trudno opisać, bo zdaję w Lublinie gdzie mieszkam od września i słabo go znam :-( Asik a Tobie jak się jeżdzi , masz z czymś jeszcze problemy?

Ugly 

Wysłany: 2010-10-13, 08:02   

...

lucy85 

Wysłany: 2010-10-13, 13:44   

Niestety nie mam dobrych wiadomości, nie zdałam :-(

Asik 

Wysłany: 2010-10-13, 16:05   

Oj współczuję Lucy85 ale nie poddawaj się. Zdasz na pewno, to tylko kwestia czasu. Pamiętaj, że "wytrwać, oto podstawa wszystkich zwycięstw" :) Dokup sobie kilka godzin. Co Ci nie poszło?
Ja mam jeszcze trochę problemów. Jeżdżę niepewnie, popełniam błędy takie jak np. skręt w lewo z jednokierunkowej nie przy lewej stronie jezdni, ścięcie zakrętu, wymuszenie pierwszeństwa, zbyt wolna jazda, czasem nie jestem pewna czy mam pierwszeństwo no i nie lubię parkowania równoległego :(
Więc z takimi błędami nie wybieram się jeszcze na egzamin.
Poczekam na to żeby poczuć się pewnie i coś mi się wydaje, że 6 dodatkowych godzin na pewno mi nie wystarczy.

lucy85 

Wysłany: 2010-10-13, 16:57   

Nie poddaje się, następny egzamin 25.10. Poległam na rondzie bez świateł, przy zmianie pasa ruchu.

Odpowiedz do tematu