M I E J S C E    N A    R E K L A M Ę

Forum Prawo Jazdy TopKrak
Testy na prawo jazdy, egzamin, nauka jazdy, jazdy doszkalające - forum prawo jazdy dla kierowców i OSK

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Trudna nauka
Autor Wiadomość
Ugly 

Wysłany: 2010-10-13, 17:51   

...
Ostatnio zmieniony przez Ugly 2012-02-18, 14:01, w całości zmieniany 1 raz  

Agoorka

Wysłany: 2010-10-13, 19:12   

Asik napisał/a:
Oj współczuję Lucy85 ale nie poddawaj się. Zdasz na pewno, to tylko kwestia czasu. Pamiętaj, że "wytrwać, oto podstawa wszystkich zwycięstw" :) Dokup sobie kilka godzin. Co Ci nie poszło?
Ja mam jeszcze trochę problemów. Jeżdżę niepewnie, popełniam błędy takie jak np. skręt w lewo z jednokierunkowej nie przy lewej stronie jezdni, ścięcie zakrętu, wymuszenie pierwszeństwa, zbyt wolna jazda, czasem nie jestem pewna czy mam pierwszeństwo no i nie lubię parkowania równoległego :(
Więc z takimi błędami nie wybieram się jeszcze na egzamin.
Poczekam na to żeby poczuć się pewnie i coś mi się wydaje, że 6 dodatkowych godzin na pewno mi nie wystarczy.

Asik,dzięki. Co do tego powyższego postu,to wg mnie nie należy się zniechęcać robionym błędami.Po to jest kurs,żeby wszystko móc ćwiczyć,korygować.A podstawa to dobry instruktor,ja miałam świetnego,jestem mu wdzięczna za tak duża pomoc.Osobiście nie miałam wew, praktycznego.Ale jeśli uważasz ,że nie idzie Ci jeszcze na tyle dobrze,żebyś byla zadowolona,to dokupwięcej niż 6 godzin i pytaj instruktora podczas jazdy o wszystkie rzeczy dla Ciebie wątpliwe. A co do parkowania równoległego,to ponoc nie zdarza się ono często na egzaminie.Ja też miałam z tym problem,ale mój instruktor ( po zmianie) wszytko mi objaśnił dokładnie.Trzeba wierzyc w siebie :-)
Pozdrawiam

Asik 

Wysłany: 2010-10-14, 18:12   

Dzięki Agnorka :) Ale masz fajnie, że już zdałaś :)
Ja właśnie pytam instruktora jak czegoś nie wiem, niestety za grosz nie czuję się pewnie za kierownicą.
Zastanawiam się czy nie dokupić sobie też godzin z jakimś innym instruktorem, chociaż mojego lubię, no ale żeby zobaczyć jak to jest w innym aucie. A czy mogłabyś podać mi na priva z kim Ty jeździłaś?
Pozdrowionka :)

lucy85 

Wysłany: 2010-10-21, 12:05   

Ugly napisał/a:
My im jeszcze pokażemy, że jeździć umiemy :mrgreen:

Ugly, pokaż im jutro co potrafisz :-) .Trzymam kciuki i czekam na relacje z egzaminu.

Ugly 

Wysłany: 2010-10-21, 12:16   

...
Ostatnio zmieniony przez Ugly 2012-02-18, 14:02, w całości zmieniany 1 raz  

lucy85 

Wysłany: 2010-10-21, 12:19   

Ugly napisał/a:
lucy85 napisał/a:

Ugly, pokaż im jutro co potrafisz :-)

Oj, pokażę, pokażę :) to na pewno. Mam tylko nadzieję, że zdam :)

Ja też mam nadzieję, że zdasz :-D
Powodzenia!!

Agoorka

Wysłany: 2010-10-21, 19:32   

Ugly napisał/a:
lucy85 napisał/a:

Ugly, pokaż im jutro co potrafisz :-)

Oj, pokażę, pokażę :) to na pewno. Mam tylko nadzieję, że zdam :)

Właśnie Ugly,pokaż co potrafisz,3maj się tam dzielnie :-) Powodzenia ! daj znać jak było :->

Pozdrawiam

Ugly 

Wysłany: 2010-10-22, 20:26   

...

Agoorka

Wysłany: 2010-10-22, 21:24   

Ugly napisał/a:
Agoorka napisał/a:
daj znać jak było

A dziękuję. Było fajnie. Koszykarska ładna okolica, Toyota ładnie się prowadzi a nawet korków w Hucie nie ma. Spodobało mi się tak bardzo, że za następne trzy tygodnie też tam sobie pojeżdżę :mrgreen:

P.S. Nie zdałem :-(

Ugly,a na czym Cię oblał? nic się nie martw,do 3. razy sztuka , głowa do góry :->

Ugly 

Wysłany: 2010-10-22, 21:57   

...

lucy85 

Wysłany: 2010-10-22, 22:03   

Ugly napisał/a:

A dziękuję. Było fajnie. Koszykarska ładna okolica, Toyota ładnie się prowadzi a nawet korków w Hucie nie ma. Spodobało mi się tak bardzo, że za następne trzy tygodnie też tam sobie pojeżdżę :mrgreen:

P.S. Nie zdałem :-(

Szkoda, że nie zdałeś :-(
Obyś za te trzy tygodnie był tam ostatni raz ;-)

Agoorka

Wysłany: 2010-10-22, 22:21   

Ugly napisał/a:
A miałem taką dziwną sytuację. Skręcałem w prawo, były dwa pasy, na moim był autobus więc chciałem zmienić pas na lewy a na tamten wjechał samochód, który jechał za mną i ja go nie zauważyłem i klasyczne wymuszenie. Swoją drogą, to jakiś złamany <cenzura> bo widzi samochód z napisem Egzamin i widzi, że chcę zmienić pas to mógł złamany <cenzura> się powstrzymać lub mnie przepuścić. Ale nie takie rzeczy widziałem już, więc nie dziwi mnie nic. Długo nie pojeździłem, na pierwszym rondzie padłem. Najgorsze jest to, że zmiana pasów zawsze mnie przerażała i trzy razy zastanowiłem się zanim go zmieniałem a tu taka wpadka. Nic. Za trzy tygodnie będzie lepiej.

Agoorka, pamiętaj o naszej spółce, bo moje autko stoi, wyczyszczone, gotowe do jazdy :-P

Ugly,nie martw się, ja na swoim egzaminie mialam zle lusterka ustawione i zmieniałam intuicyjnie,ale pierszeństwo jest bardzo łatwo wymusić.Następnym razem będzie na pewno lepiej. A co do naszej spólki,to ja dopiero czekam na wydanie prawka,bo dokumenty z Krakowa szły do mojego starostwa aż 2 tyg.,ale nie mogę się juz doczekać ,żeby się pełnoprawnie bujnąć autkiem :-> Na pewno niedługo spotkamy się na polskich drogach :->

lucy85 

Wysłany: 2010-10-22, 22:30   

Ugly napisał/a:
A miałem taką dziwną sytuację. Skręcałem w prawo, były dwa pasy, na moim był autobus więc chciałem zmienić pas na lewy a na tamten wjechał samochód, który jechał za mną i ja go nie zauważyłem i klasyczne wymuszenie. Swoją drogą, to jakiś złamany <cenzura> bo widzi samochód z napisem Egzamin i widzi, że chcę zmienić pas to mógł złamany <cenzura> się powstrzymać lub mnie przepuścić. Ale nie takie rzeczy widziałem już, więc nie dziwi mnie nic. Długo nie pojeździłem, na pierwszym rondzie padłem. Najgorsze jest to, że zmiana pasów zawsze mnie przerażała i trzy razy zastanowiłem się zanim go zmieniałem a tu taka wpadka. Nic. Za trzy tygodnie będzie lepiej.

Agoorka, pamiętaj o naszej spółce, bo moje autko stoi, wyczyszczone, gotowe do jazdy :-P

Ugly Ja oblałam w podobnej sytuacji mi samochód przyśpieszył w momencie gdy zaczynałam wykonywać manewr :-( Na dodatek ja wracałam już na koszykarską . Wiem , że to marne pocieszenie :cry:

Ugly 

Wysłany: 2010-10-26, 21:57   

...

Bzdetta 

Wysłany: 2010-10-29, 15:11   

A mi się udało za pierwszym razem zdać;) Ale to było lata temu i wtedy jeszcze nie trzeba było tak długo jeździć na egzaminie. Gdyby nie krótka jazda egzaminacyjna na pewno bym oblała. Ja się uczyłam u gościa, u którego nie było łatwo, ciągle mnie podpuszczał i się ze mnie nabijał, więc się trochę stresowałam. A teraz zdaje moja kuzynka i chodzi do Adrenaliny - tam jest wysoka zdawalność 85% zdaje za pierwszym razem.

Odpowiedz do tematu