M I E J S C E    N A    R E K L A M Ę

Forum Prawo Jazdy TopKrak
Testy na prawo jazdy, egzamin, nauka jazdy, jazdy doszkalające - forum prawo jazdy dla kierowców i OSK

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Trudna nauka
Autor Wiadomość
paweł tomczak 
prawko1

Wysłany: 2010-12-13, 18:40   

witam załatwiam prawo jazdy na ukrainie zaliczka 100 zł + 50 zł na paliwo jedziemy busem prosze o kontakt na meila szybpraw1@o2.pl :!: :!: :!: :!: :!:

paweł tomczak 
prawko1

Wysłany: 2010-12-13, 18:42   

witam załatwiam prawko na ukrainie zaliczka 100 zł + paliwo 100% gwarancji bez stresu 100%zdawalnosc w 15 minut:D zapraszam na meila szybpraw1@o2.pl

uaprawko 

Wysłany: 2011-01-18, 18:19   

ludzie nie dajcie sie oszukac.... kazdy kto bierze zaliczki zwieiwa... ZAPRASZAM tu na forum temat ''prawo jazdy na ukrainie'' jestem od 3 lat.. polcelam obejrzec w ramach wiarygodnsci kto oszukuje a kto nie..

!!!! ===++++=== !!! POMAGAM ZDOBYĆ PRAWO JAZDY !!!! ==== NIE MASZ PRAWKA ?? === ZABRANE ZA ALKOHOL ?? ZADZWOŃ POMOGĘ !!! ====+++==== BEZ ZALICZEK == BEZ EGZAMINÓW == ZADZWOŃ == !!!! == 797-658-630 == uaprawko@interia.pl === !!!!!

!!!! ===++++=== !!! POMAGAM ZDOBYĆ PRAWO JAZDY !!!! ==== NIE MASZ PRAWKA ?? === ZABRANE ZA ALKOHOL ?? ZADZWOŃ POMOGĘ !!! ====+++==== BEZ ZALICZEK == BEZ EGZAMINÓW == ZADZWOŃ == !!!! == 797-658-630 == uaprawko@interia.pl === !!!!!

uaprawko 

Wysłany: 2011-01-21, 22:44   

!!! === POMAGAM ZDOBYĆ PRAWO JAZDY == Na Ukrainie == NIE MASZ PRAWKA ? == MASZ ZABRANE ? === ZADZWOŃ === !!! BEZ ZALICZEK !!! === 797-658-630 == uaprawko@interia.pl === !!!!!

!!! === POMAGAM ZDOBYĆ PRAWO JAZDY == Na Ukrainie == NIE MASZ PRAWKA ? == MASZ ZABRANE ? === ZADZWOŃ === !!! BEZ ZALICZEK !!! === 797-658-630 == uaprawko@interia.pl === !!!!!

Ugly 

Wysłany: 2011-02-13, 20:19   

...
Ostatnio zmieniony przez Ugly 2012-02-18, 14:19, w całości zmieniany 1 raz  

uaprawko 

Wysłany: 2011-02-15, 22:29   

POMAGAM ZDOBYĆ PRAWO JAZDY-Na Ukrainie-NIE MASZ PRAWKA ?-MASZ ZABRANE ?-ZADZWOŃ-[u]BEZ ZALICZEK[/u]

797-658-630

uaprawko@interia.pl

Agoorka

Wysłany: 2011-04-22, 21:33   

Ugly napisał/a:
Lucy85, Agoorka... moje towarzyszki niedoli :mrgreen: co tam słychać? :-)

Hej,hej, odświeżam forum:-), znów zawitałam, u mnie bieda, nie mam swojego autka dalej, więc sporadycznie jeżdżę, ale co Zrobić :-) , a Wy jak tam towarzysze niedoli?:-)

Ugly 

Wysłany: 2012-02-17, 14:20   

Agoorka napisał/a:
Ugly napisał/a:

Hej,hej, odświeżam forum:-), znów zawitałam, u mnie bieda, nie mam swojego autka dalej, więc sporadycznie jeżdżę, ale co Zrobić :-) , a Wy jak tam towarzysze niedoli?:-)

O matko :] zapomniałem na śmierć o tym forum... sam nie wiem co mnie skłoniło żeby tu zaglądnąć... ja jeżdżę, choć teraz to z parkingu się wyjechać nie da ;) ale tak ogólnie to już przejechałem tak z 10 tyś km :]

Agoorka

Wysłany: 2012-02-26, 15:14   

Ugly napisał/a:
Agoorka napisał/a:
Ugly napisał/a:

O matko :] zapomniałem na śmierć o tym forum... sam nie wiem co mnie skłoniło żeby tu zaglądnąć... ja jeżdżę, choć teraz to z parkingu się wyjechać nie da ;) ale tak ogólnie to już przejechałem tak z 10 tyś km :]

Tak mnie coś tknęło, żeby dziś tu zajrzeć :-> . Ja od jakiegoś czasu szukam autka do kupna, nie kupiłam przed zimą,więc postanowiłam już przeczekać. Mam nadzieję, że się uda, bo mało jeżdżę, a chciałabym już swoje mieć ;-) Gratuluje przebiegu :-D , a jakie masz autko?bo nie wiem albo nie pamiętam :roll:

Ugly 

Wysłany: 2012-02-27, 12:19   

Zima się kończy, przynajmniej taką mam nadzieję ;) a ja śmigam takim starym gratem, co ledwo jedzie ale pół świata już nim zjechałem (na razie tą część w południowej części naszego kraju) ;) ważne, że do przodu jeździ a czasem nawet do tyłu też :)

Agoorka

Wysłany: 2012-02-29, 13:43   

Ugly napisał/a:
Zima się kończy, przynajmniej taką mam nadzieję ;) a ja śmigam takim starym gratem, co ledwo jedzie ale pół świata już nim zjechałem (na razie tą część w południowej części naszego kraju) ;) ważne, że do przodu jeździ a czasem nawet do tyłu też :)

Heh ważnie, że jeździ :-D . Przynajmniej masz okazję szkolić swoje umiejętności,ja toi nie wiem czy tak odważnie jeździłabym po takiej przerwie po Krakowie :-/

Ugly 

Wysłany: 2012-12-02, 21:35   

Bry. Tak się zastanawiam, czy ktoś tu jeszcze zagląda? ;)

Agoorka

Wysłany: 2012-12-19, 16:35   

Ugly napisał/a:
Bry. Tak się zastanawiam, czy ktoś tu jeszcze zagląda? ;)

Akurat mi się to forum przypomniało :-) . Jak tam Ugly? Ja sobie śmigam Seicentem od kwietnia, ale po moim małym miasteczku :-)

Ugly 

Wysłany: 2012-12-20, 11:37   

Oooo!! A jednak ktoś tu zagląda. Witaj Agoorka. A ja tu trafiłem, bo w zakładkach mam adres zapisany i tak przez przypadek ;) Ale widzę że forum martwe, co dziwi bo ponoć na prawko zdaje teraz dużo ludzi, biorąc pod uwagę rewolucje w sposobie egzaminowania. A u mnie się żyje, szyby zamarzają, ale nie benzyna wiec do przodu :)

Agoorka

Wysłany: 2012-12-28, 21:51   

Ugly napisał/a:
Oooo!! A jednak ktoś tu zagląda. Witaj Agoorka. A ja tu trafiłem, bo w zakładkach mam adres zapisany i tak przez przypadek ;) Ale widzę że forum martwe, co dziwi bo ponoć na prawko zdaje teraz dużo ludzi, biorąc pod uwagę rewolucje w sposobie egzaminowania. A u mnie się żyje, szyby zamarzają, ale nie benzyna wiec do przodu :)

Witam :-D , u mnie też zamarzają, ale gorzej, że akumulator mi psoci :-) . Szał na prawko, to prawda, ale jakoś sobie trzeba radzić. A jeśli chodzi o radzenie sobie, to jak tam się jeździ Tobie? Ja przyznam, że nie miałam czym po zdaniu prawka jeździć i dopiero od kwietnia przemierzam swoim złomkiem drogi, ale tylko takie maleńkie, bo moje okoliczne. Kurka, ja na Kraków teraz bałabym się wyjechać, mój błąd, ale jednak przerwa dała o sobie znać.I pomyśleć, że szybko zdałam, a teraz lipa. Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu