M I E J S C E    N A    R E K L A M Ę

Forum Prawo Jazdy TopKrak
Testy na prawo jazdy, egzamin, nauka jazdy, jazdy doszkalające - forum prawo jazdy dla kierowców i OSK

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PRAWO JAZDY NA UKRAINIE
Autor Wiadomość
Madziakowi 
K O T E K

Wysłany: 2008-01-12, 20:23   

Proszę o podanie mi warunków zdawania egzaminu na prawo jazdy, czy ktoś już tak zdawał? Ma może ktoś jakies namiary, z kim można się skontaktować w celu zapisania się na egzamin?

Alii

Wysłany: 2008-02-08, 10:49   

Witam, ja skorzystałem z oferty prawko@onet.eu i mówiąc szczeże jestem bardzo zadowolony. "Jak mówią tak robią" :mrgreen: Wszystkim zajeli się sami ja nie musiałem nawet słowa po ukraińsku powiedzieć. Gorąco polecam!!!

Lar

Wysłany: 2008-03-07, 13:43   

Alii,
witam,
czy mozemy porazmawiac telefonicznie, jak wyglada to tak naprawde, bo ja boje sie ...
pozdrawiam i czekam na telefon moj adres larga@poczta.fm

miczals

Wysłany: 2008-04-14, 17:05   Prawko

Witam. Czy ktoś ma jakiś kontakt do tego goscia od emaila prawko@onet.eu gdyz napsialem mu 2 tyg temu emaila i nic, chyba rzadko sprawdza poczte, jezeli ma ktos jakis kontakt bardzo prosze o emaila albo na gg - 5882833 o kontakt. Pozdrawiam, z góry dzięki ;)

Micz28

Wysłany: 2008-04-14, 22:58   

Anna1 napisał/a:
A niech jadą, mafia juz na nich czeka !!!
Witam jak czytam takie coś na forum to mi ręce opadają,osoba która to napisała najwyrazniej nie grzeszy inteligencją lub pochodzi z małej wioski i nie ma najmniejszego pojęcia o świecie tak sie składa że kolega był tam i zrobił prawo jazdy jest teraz bardzo zadowolony i miał pewność że zda egzamin a nie płacił w nieskonczoność za to żeby przejechać sie do ośrodka i dowiedziec sie kolejny raz że nic z tego ;-) Moim zdaniem lepiej zapłacić i mieć pewność że sie ma coś z głowy niż bez konca jezdzić jak debil na ezaminy i płacić, jak widze tych ludzi pod osrodkiem to mi sie smiać już chce z nich bo nie wiedzą co czynią......

Micz28

Wysłany: 2008-04-14, 23:02   Re: Prawko

miczals napisał/a:
Witam. Czy ktoś ma jakiś kontakt do tego goscia od emaila prawko@onet.eu gdyz napsialem mu 2 tyg temu emaila i nic, chyba rzadko sprawdza poczte, jezeli ma ktos jakis kontakt bardzo prosze o emaila albo na gg - 5882833 o kontakt. Pozdrawiam, z góry dzięki ;)
Jak kolego jestes na serio zdecydowany to napisz na tym forum a ja sie do ciebie odezwe bo tak sie składa że mam wszystkie namiary na faceta i w bardzo łatwy sposób możesz wszystko doprowadzic do pozytywnego końca :-) sam też mam zamiar tak to załatwić bo juz mnie to troche wqrwia ;-) pozdrawiam.....

miczals

Wysłany: 2008-04-16, 12:02   w sprawie prawka

Witam. Oczywiscie ze jestem zainteresowany... Prosze o kontakt ;) Z góry dziękuje :)

Franz

Wysłany: 2008-04-17, 07:35   

Witam, ja również jestem zainteresowany prawkiem we lwowie prosił bym o kontakt: naruto155@gmail.com - tylko powazne oferty :) pozdrawiam !!!!

paciak

Wysłany: 2008-04-18, 12:35   Jak wygląda wymiana takiego prawa jazdy w Polsce?

Bo słyszałem że robią problemy w urzędach?

mirek1 
7654321

Wysłany: 2008-05-15, 12:56   

hej wam koledzy ja uzyskałem prawo jazdy A,B C+E i D w polsce ale zastanawialem się wczesniej nad tym żeby zrobić na Ukrainie ,mam kolegę ukrainca mieszka w Iwano Frankowsku ,kilkakrotnie z nim bylem na ukrainie ,sprawa z prawem jazdy wyglada prosto
trzeba mieć zameldowanie czasowe na milicji i pare pieczątek najlepiej z Szegini to jest granica z Przemyślem- medyką prawo jazdy tam to formalnośc każdy zdaje koszt prawa jazdy B to okolo 1000 hrywien ukraińskiech to jest 500zł ,problem najwiekszy to meldunek ,aha i nieufajcie jakimś pośrednikom co nie są sprawdzeni mogą to być zwykli wyłudzacze pien iędzy co dadzą wam fałszowany dokument i nic z nim nie zrobicie bo Urzad miejski Wydział komunikacji sprawdza przez konsulat lub ambasadę i jezeli jest fałszywka to macie lipę ,natomiast jezeli prawo jazdy jest legalne to sprawa prosta idziecie do tłumacza ukraiskiego płacicie 100zł za tłumaczenie
przysięgłe i potem 75 zł za wymanę prawa jazdy i zdięcie po 4 tygodniach oodajecie ukraińskie prawo jazdyi odbieracie polskie prawo jazdy z tyłu jest adnotacja w rubryce pod kategoriami UA i numer ukraińskiego prawa jazdy, to na tyle sam egzamin to fornalność i z wymianą nie ma problemów , a co do głupich tekstów że kierowcą płacą podwójnie za kursy na ukrainę to bzdura wiem bo jezdzę po całej europie tirem

mirek1 
7654321

Wysłany: 2008-05-15, 13:03   

aha zapomniałem dopisać jak zabrali wam prawo jazdy w Polsce za wodkę to z wymiany nici
i najlepiej załatwiajcie to przez sprawdzonych pośredników ,i bez paszportu z pieczątkami
nic niewymienicie bo to sprawdzają wiec jak wam ktoś mówi dajesz kasę i odbioerasz bez jezdzenia na ukrainę to se podarujcie to

mirek1 
7654321

Wysłany: 2008-05-15, 13:04   

aha zapomniałem dopisać jak zabrali wam prawo jazdy w Polsce za wodkę to z wymiany nici
i najlepiej załatwiajcie to przez sprawdzonych pośredników ,i bez paszportu z pieczątkami
nic niewymienicie bo to sprawdzają wiec jak wam ktoś mówi dajesz kasę i odbioerasz bez jezdzenia na ukrainę to se podarujcie to

mirek1 
7654321

Wysłany: 2008-05-15, 13:06   

a warunki są takie dajesz kasę i masz proste jak jebanie ale jak ktoś nieumi jezdzić to lepiej neich se podaruje

mirek1 
7654321

Wysłany: 2008-05-15, 13:14   

co do przepisów wszystko reguluje konwencja Wideńska więć prawko 100 procent legalne
będzie wymienione tzn przepisane:) co do praw jazdy z mołdawii to też wymieniąją tylko babki głupie w urzedach pytały się czy republika moldowy to mołdawia:) bo neiwiedziały że to to samo :)

Bazalt

Wysłany: 2008-05-15, 13:19   

jesli moglbym poprosic jakies wieksze info co do kosztow i trwania takiej przyjemnosci bazaltcs@gmail.com

Odpowiedz do tematu